Louisiana

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Louisiana kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Lousiana

See piirneb Texas, Arkansas, Mississippi, samas kui lõunasse pestakse Mehhiko laht.

Louisiana on tuntud mitmete hüüdnimedega: Pelican State (ametlik), Bayou osariik, Mississippi laps, kreooli riik, sportlase paradiis, suhkruriik ja saak. Idapiir on Mississippi jõgi ja Mehhiko laht on lõuna pool. Vaatepunkt on Ameerika Ühendriikides 25., see kasvas 2016. aasta esimesel poolel 0,47% ja kasvuprognooside kohaselt on aastani 2020 püsiv kasv 1,8%.

Kui inimesed mõtlevad Louisianast, mõtle New Orleans'ile, on linn suurem ja moodsam kui kogu maailm. See on ainulaadne ja eksklusiivne linn, millel on enneolematu sulatuspann, millel on tugev Hispaania ja Prantsusmaa mõju. Nii on see kummaline, kuid huvitav koht, kus otsitakse kinnisvara müügiks Lousiana.

Igal aastal karjab Crescent City'ile rohkem kui miljon külastajat, et osaleda üllatavatel pidustustel, mis viivad Mardi Grasi (rasvade teisipäev), riigipidu kaheksasse Louisiana kihelkonda.

Tänu sellele maailmatasemel üritusele on lisaks New Orleans Jazz Festivalile ja aastaringsele armastusele ja elavale muusikale ajaloolises piirkonnas üks Ameerika Ühendriikide kõige olulisemaid vaatamisväärsusi.

New Orleansi hooned on Louisiana kõige kallimad, mis ei ole võrreldavad kõige kallimate omadustega Ameerika Ühendriikides.

New Orleans on ka kunstnike linn. New Orleansis on rohkem kunstnikke, disainereid ja meedias töötavaid inimesi kui 90% Ameerika kogukondadest.

Ikka veel ei saa rääkida Louisianast, kui mainiti Katrina orkaani, mis 2005. aastal hukkus riigis üle 1500 inimese, põhjustades piirkondlikul tasandil üle 108 miljardi USA dollari suuruse varakahju ja ümberasustanud Louisiana umbes kaks miljonit inimest.

63% Katrina omandiõiguse kaotuse taotlustest on kohalikud ja riigiametnikud püüdnud korraga ümber ehitada naabruskonnad ja linnad. Kuigi mõned Louisiana piirkonnad on halvasti tabanud ja üleujutatud, eriti New Orleansi üheksandat kogudust, on teised säästetud. Rekonstrueerimine ei tähenda mitte ainult turistide tagasipöördumist, vaid ka Louisiana elanikkonda ja kinnisvaraturgu. Riik sai Louisiana müügiks parimaks kinnisvara kohaks.

Baton Rouge, riigi pealinn ja suuruselt teine ​​linn, ei ole kannatanud tõsist kahju, kuid seda on mõjutanud ka orkaan. Paljud New Orleansi ja teiste rannikuäärsete kogukondade ümberasustatud inimesed on üle läinud Baton Rouge'ile, New Orleans'ist loodesse 80 miili, surudes linna teenuseid, koole ja valitsust. Päevadel ja nädalatel, mis vahetult pärast Katrinat, Baton Rouge'i elanikkond enam kui kahekordistus.

Sel moel on Louisiana müügiks olev vara odavam.

Arvestades riigi subtroopilist kliimat, on väikesed Louisiana linnad, mida riik turustab, suured pensionipunktid. Mõned neist linnadest on Lake Charles, hasartmängutööstusega sadama linn; Red Riveri peakorter ja suur tehnoloogiline ettevõte täis tööstuspark; ja Monroe, vana puuvillasadam Ouachita jõel, mis sünnitas Delta Airlinesi.

  •  
    Liikumine New Orleansi: kõik, mida vajate Louisiana kohta

    Ameerikas on oma suuruse ja suuruse poolest ka mitmeid erinevusi eri liikmesriikide vahel. Olgu see Ameerika mandri põhja- või lõunaosas koht, kus te unistate külastamise kohta ja kuhu kinnisvara osta, me Realigro's aitame teil leida teie vajadustele kõige paremini sobiva lahenduse, andes teile kogu ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 30695

Müük Mõis, Louisiana, Lafayette, Opelousas, 419 N Court Street

1,146,010.19EUR
Müük
Mõis

538.47 m²
Asudes on terve kvartali kolmanda vanim linn Louisiana, seda kinnisvara meenutab külastajatele Tara, majesteetlik istandus kodus Objekte filmis "Tuule...
Cod. 6558

Müük Kämping, Louisiana, Baton Rouge, Baton Rouge, Baton Rouge

297,113.75EUR
Müük
Kämping

1800 m²
palkmaja lähedal jõgi, üsna piirkonda, on kaks tiiki ja kodus jõgi.
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB